()

Zigon ve Orta Sehpa Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Alan değişikliklerinde yetkili kişilerden mutlaka yardım alınız. Ürünler satın almayı yapan müşterinin belirtmiş olduğu adresteki meskene teslim edildiği esnada meskende ürünleri satın alan veya kullanacak kişilerden en az birinin olması garanti şartıdır. Şayet satın almayı yapan müşteri ürünleri belirtilen meskende kendi teslim alamayacaksa ürünleri teslim alma sorumluluğunu alabilecek kişiyi görevlendirecektir. Zigon sehpa fiyatları ve orta sehpa fiyatları ise sehpanın boyutuna, kullanım çeşidine ve malzemesine göre farklılık gösterir. Siz de hem mekanlarınızı süsleyen hem de kullanım açısından geniş bir seçenek sunan modellerimiz arasından bir seçim yaparak çok uygun fiyatları olan bir çeşidi satın alabilir ve salon ya da oturma odanıza kalite getirebilirsiniz. Farklı renklerle yapmış olduğumuz zigon sehpaların hepsini bir arada görmek ister misiniz. İşlevselliği ve estetiği bir arada sunan Sehpalar, şık duruşlarıyla dikkat çekerken, yaşam alanınız içerisinde de çözüm ortağınız olacak. Renkli bir mobilya seçimi gerçekleştirdiyseniz, renkli zigon sehpalar, açık renkli sehpalar tercih edebilirsiniz. Estetik görünümünün yanında işlevsel bir zigon sehpaya sahip olmak istiyorsanız farklı tasarımlarla oluşturulmuş ve zarif detaylarla işlenmiş sehpa modellerini tercih edebilirsiniz.

Özellikle 2019 ve 2020 model sehpa seçenekleri arasından evinizin duvar ya da eşyasının rengine uygun olarak bir seçim yapabilir ve farklı materyallerdeki tasarımlardan güzel bir tercih yapabilirsiniz. Özellikle kadınların misafir ağırlayacağı zamanlarda, en büyük yardımcısı konumundadır. Evinize sehpa seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlardan bahsetmemiz gerekirse; orta sehpa seçimi yapacaksanız ve geniş bir alana sahipseniz dikdörtgen sehpa seçebilirsiniz. Beyazın tonlarının sade ve zarif duruşunu salonlarınıza yansıtmanıza imkan veren ürünlerin yanında ahşap tonlarının sıcaklığını evinize getirecek modeller de güzel görünüşleriyle vazgeçilmez mobilyalarınız haline geliyor.

Satıcı firmada yaptığı yorumlar ile malın tüm özelliklerini anlatmakta ve montajı hakkında bilgiler vermektedir. İç içe geçen sehpalar yer tasarrufu açısından yarar sağlamaktadır. İç içe geçmiş kendilerine has tasarımları ile zigon sehpalar ise minimum yer kaplamalarına karşılık, açıldıkları zaman maksimum işlevsellik sunarlar. Ancak ahşap canlı malzeme olarak kalmaya devam eder ve her zaman boyutsal değişime uğrar. Oldukça zor şartlara dayanarak oluştuğundan yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir malzeme olduğunu söyleyebiliriz. Ürünlerde yüksek ayak kullanılmış olup temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır. Naturel ağaç kullanılmış koltuk ve berjerler de kullanılan doğal malzemeden dolayı renk ve ton farklılığı olmaktadır. Sehpalar sıkça kullanılan ve deforme olmaya elverişli mobilya modelleridir.

Servis sehpası olarak kullanılan zigon modelleri, konuklara yapılan ikramlar için çok kullanışlı bir ürün olmayı başarıyor. Koltuk takımlarının modüllerinden birinde tamirat veya bakım gerektiği durumlarda tamiratı yapılan modülün kumaşlarında ton farkı meydana gelecektir. Bu tür durumlarda ton farkı sebebi ile belirtilen şikayet ve talepler garanti kapsamında olan sorun olarak değerlendirilmeyecektir. Ürünlerin teslimi esnasında burada yazılı bulunan kullanma kılavuzuna ve uyarı etiketlerine uyum sağlamanız garanti koşullarındandır. Ürünlerin teslimi ve montajı esnasında ortaya çıkan sorunlu parçayı teslim almayınız. Bu durumda ortaya çıkan ton sorunu garanti kapsamında değerlendirilecektir. Ürünler kullanım kılavuzu ve garanti belgesinde belirtilen usul ve şekillere aykırı ve amacı dışında kullanılır ise oluşan hasar ve sorunlar garanti kapsamın dışında değerlendirilecektir.

 

Zigon ve Orta Sehpa Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler 17

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!